Usługi

Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw najśmielszym oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego też, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa niemal każde nietypowe zlecenie.

Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od doradztwa, poprzez przygotowanie projektu, jego wykonanie, kończąc na wsparciu serwisowym.

DORADZTWO

KABAR oferuje kompleksowe usługi doradcze przy projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

GWARANTOWANE ZASILANIE AWARYJNE
GWARANTOWANE ZASILANIE AWARYJNE

PROJEKTOWANIE

KABAR świadzczy usługi dla budownictwa przemysłowego oferując najlepsze i sprawdzone rozwiązania, począwszy od: przygotowania kosztorysów inwestorskich, wykonaniu projektu budowlanego oraz wykonawczego, następnie kompleksowa realizacja projektu z zachowaniem najwyższych standardów wraz z pomiarami elektrycznymi, skończywszy na wykonaniu projektu powykonawczego.
GWARANTOWANE ZASILANIE AWARYJNE

SERWIS

KABAR zapewnia serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, z natychmiastową pomocą w przypadku wystąpienia awarii. Za każdym razem tworzymy pełną dokumentację techniczną przebiegu prac, ewentualnych usterek oraz prac serwisowych.

GWARANTOWANE ZASILANIE AWARYJNE
GWARANTOWANE ZASILANIE AWARYJNE

GWARANTOWANE ZASILANIE AWARYJNE

Awaryjne zasilanie to niezbędny element w firmach, przedsiębiorstwach, czy pracowniach informatycznych. Brak odpowiedniego zabezpieczenia urządzeń pracujących przez cała dobę może narazić na straty oraz utratę ciągłości pracy. KABAR oferuje awaryjne zasilanie zbudowane z najwyższej klasy produktów. Proponujemy Państwu zasilanie awaryjne zbudowane w oparciu o zasilacze UPS oraz agregaty prądotwórcze. W naszej ofercie znajdują się urządzenia z całego zakresu mocy do wykorzystania w zależności od indywidualnych potrzeb. Proponujemy agregaty przenośne, przewoźne oraz stacjonarne, w tym agregaty zabudowane w kontenery wyciszające i odporne na warunki atmosferyczne.

GWARANTOWANE ZASILANIE AWARYJNE
Image
WYKONAWSTWO I PROJEKTOWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH
   
Image
   
© COPYRIGHT KABAR 2018. ALL RIGHTS RESERVED